תיקון מחשבי אפל בפתח תקווה | מעבדת אגס נגוס

 לקוחות מק ולקוחות אפל, יש לכם מק או מחשב של אפל, ייתכן ותצטרכו יום אחד לתקן או לשדרג את הציוד, אתם צריכים להבין קצת יותר בציוד שבו אתם משתמשים ביום יום וכדאי שתדעו אילו תיקונים נפוצים במק או במחשבים של אפל ובאמצעות כך תוכלו להימנע מתקלות רבות, תיקון זיכרון, תיקון מסך, תיקון תקלות טעינה ושלל סוגי התקלות שמגיעים בשל שימוש יומיומי.

מעבדת אגס נגוס היא מעבדה שמתמחת בציוד ותוכנות אפל, אנו מעודכנים ומצוידים בטכנולוגיה החזקה והטובה ביותר ללא פשרות, זאת  על מנת להוציא כל לקוח אפל מרוצה מתיקון מק או מתיקון מחשבים של אפל, אם אתם נתקלים בצורך לתקן או לרכוש מק או מחשב אפל חדש כדאי שתעברו על המידע הבא.

מה הופך את מעבדת אגס נגוס למעבדה אקסקלוסיבית למק ומחשבי אפל?

אגס נגוס הינה מעבדה מקצועית ביותר ומיומנת שמתמקדת במומחיות בכל הנוגע לחברת אפל על כל המשתמע מכך, השתלמויות, חדשנות, מחקרים, פיתוחים וחדשות, דבר שמבטיח שירות עשיר ומגוון ביותר כלפי לקוחות אפל.

השירותים אותם תוכלו לקבל במעבדת התיקונים של אפל: תיקוני מק, תיקוני מקבוק, תיקון מחשבי אפל ושירותי טכנאי, אבטחת מידע, שירות מהיר, ידע ושקיפות יוצאים מגדר הרגיל, ציוד מעבדה מתקדם וצוות שהופך מהר מאוד למשפחה.

על מנת להקל על משתמשי אפל, במיוחד אלו הנתקלים בצורך לתקן את המק או כל מחשב של אפל אחר אנו מציעים שירותים מתקדמים הכוללים בדיקה במקום, שירות ארצי, הנחות והטבות לסטודנטים ואגודות וכמובן ניסיון רב.

רוב התיקונים הנפוצים במעבדת אגס נגוס לרוב: החלפת סוללות ותיקון מעגלי טעינה, דיאגנוסטיקה לאיתור תקלות במקום עם זמני המתנה קצרים במיוחד, תיקון לוחות אם עד רמת הרכיב, מחסן חלקים ומלאים מקורי אשר מסייע בפתרון תקלות במהירות ויעילות, שחזור והצלת מידע הינם מומחיות בעלת ערך רב במיוחד שמדובר בשירותי תיקון מק או בכלל מחשבי אפל, שירותי איסוף מעבדה בכל הארץ, החלפת מקלדות במחשבי אפל ובמק, טיפול, תיקון ואיתור תקלות במערכות קירור, החלפת כרטיסי מסך למק ולכלל המחשבים של אפל, ניקוי וייבוש נוזלים וקורוזיה ועוד, הצוות לומד ומכיר תקלות חדשות שמשתמשי מק ומחשבי אפל מדווחים שנתקלו ונערכים בהתאם עם סחורה, מלאים וציוד מתאים שיאפשר בן היתר מענה מהיר לתיקון מק ומחשבים של אפל.

רוצים מק? כדאי שתדעו את הדברים הבאים:

אז אתם רוצים מק של אפל או שכבר רכשתם מק, כדאי לדעת אילו תיקונים ותקלות קיימים במק, כי בכל זאת ציוד יקר כזה דורש ידע.

המק מעוצב באופן מרהיב, שמתאפשר בזכות שבב  ה M1 הוא הופך את המק לדק וקומפקטי שמתאים למקומות ותנאים מגוונים מאי פעם, הגרפיקה במק והזיכרון של המק עמידים בתקלות והתיקונים יחסית פשוטים לתפעול, המק יכול להכיל מחשב אפל שלם, המק מגיעה עם עמדה מוכנה לחלוטין ויציאות  Thunderbolt  מהירות להפליא, חיבור החשמל מגנטי שמונע תיקונים ותקלות, תצוגת המק באיכות 4.5K עם סולם צבעים רחב בתקן  P3, גרפיקה עם למעלה ממיליארד צבעים. תמונות זוהרת, ציפוי מסך אנטי-רפלקטיבי החדשני ביותר עם מעט תיקונים ותקלות, המק מתאים אוטומטית טמפרטורת צבע של התצוגה לפי האור בסביבת העבודה, מצלמת FaceTime HD  באיכות 1080p. עמידה עם מעט תקלות בעלת הכפל רזולוציה לשיחות וידאו באיכות גבוהה, חיישן אור משודרג, ומעבד אות התמונה איכותי, המק בעל וידאו חישובי.

מחשבים ניידים של אפל, מתקנים באגס נגוס פתח-תקוה

המחשבים הניידים של אפל המציאו ממזמן את האידיאל השולט בשוק בכל הנוגע לאיכות וביצועים הם נחשבים לבעלי מערכת סגורה, איכותית ואקסקלוסיבית כך שמומלץ לפנות לבעלי ניסיון וידע רב ממוקד חברת אפל, כך התיקונים פשוטים, זולים ובעיקר מוצלחים, היתרונות ברכישת מחשב נייד של אפל הן שכיום המחירים יורדים וההיצע עולה, המחשבים הניידים של אפל בעלי עיצוב מרהיב, איכות בנייה יוצאת מן הכלל שמונעת תקלות ותיקונים מיותרים.

אבטחת מידע בתיקוני מק או מחשבים של אפל

במידה והחלטתם לתקן מחשב נייד של אפל או של מק אחד הדברים החשובים ביותר והרגישים ביותר יהיה המידע האישי שמצוי במחשב ולפעמים גם מידע עסקי רגיש.

תיקון במעבדת אגס נגוס תבטיח ביטחון מידע מירבי שיישאר אצל הלקוח בלבד.

צוות אגס נגוס יוודא שהמידע החשוב יישאר וישמר ואף ימליץ לכם על מקורות גיבוי כדי להימנע בתקלות של אובדן מידע בעתיד.

טיפים ממעבדת אגס נגוס למניעת תיקוני מחשבי אפל ומק בפרט

כפי שכבר הבנתם לא מעט תקלות קורות בשל נפילות או מכות שהציוד בו אנו משתמשים מקבל במרוץ השימוש היומיומי, שימרו על הציוד היקר ורכשו ציוד מגן עקפי כמו: תיקים, מגנים ועוד, איחזו היטב את הציוד במעברים ואחסנו אותו בתיק שמיועד לאותו ציוד, המנעו מאכילה ושתיה של מוצרי מזון שעלולים לגרום לנזקים פיזיים לציוד ללא אפשרות תיקון, אל תשאירו כוסות עם נוזלים ליד הציוד, וודאו שכאשר סיימתם את השימוש בציוד הוא מוגן מפני ילדים קטנים, אל תשאירו ציוד בחוץ ללא השגחה לזמן רב, והמנעו מחשיפות לחום ממושך.

תיקוני מחשבים של אפל ומק סיכום

תיקון ציוד של אפל דורש מיומנות וניסיון רבים, בשל היותו ציוד יקר, אם נתקלתם בתקלה או בצורך לתיקון אפילו ביקורת תקופתית לשימור חיי הציוד, פנו לחוות וייעוץ דעת מקצועי שמתמחה בציוד אפל ומתמקד במק ומחשבי אפל בכלל, בעל מלאים וציוד ברמה הגבוהה ביותר באגס נגוס וקבלו את הפתרון המהיר והמתאים ביותר.

אנו כאן לכל תקלה ותיקון של מק, תיקון מחשבים ניידים וכלל הציוד של אפל, בברכה אגס-נגוס.

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.