קידום אתרים ממומן לעומת אורגני – כל מה שחשוב לדעת

קידום אתרים ממומן לעומת אורגני – כל מה שחשוב לדעת

ההתפתחות בכל תחומי הטכנולוגיה בשנים האחרונות השפיעה וממשיכה להשפיע באופן ישיר על תחומים רבים בחיינו. אחד מבין התחומים בהם חל השינוי הגדול ביותר הוא תחום הפרסום והשווק. כיום כמעט ואין בית עסק אחד ללא אתר אינטרנטי אשר מציע שירות עבור לקוחותיו הפוטנציאליים. בעזרת אתר זה ניתן לפרסם ולשווק מוצרים רבים של בית העסק בעוד בעבר בעלי העסקים נדרשו לחטט רגליהם בתליית מודעות בכל רחבי העיר. כמות אתרי האינטרנט המצויים כיום ברשת אדירה מה שמייצר תחרות של ממש על העמודים הראשונים אשר מוצגים במנועי החיפוש הגדולים של גוגל. ישנם אתרים כושלים אשר גורמים להפסדים כלכליים לבית העסק ולעומתם רבים אחרים אשר פורחים ומצליחים להכניס אחוזים ניכרים מסך כל הנכנסות של בית העסק. ההבדל המרכזי בין האתרים הכושלים לאלה שמצליחים הוא קידום אתרים.

אתר אינטרנט המוצג בעמודים האחרונים אינו רלוונטי כלל

כפי שציינו לעיל, בשל הכמות האדירה של אתרי האינטרנט השונים בכל תחום, כיום יש תחרות של ממש על התוצאות הראשונות בעמודים הראשונים המוצגים לכל מילת מפתח. רוב ככל ציבור הגולשים נכנסים למודעות הראשונות אשר מוצגות בעמודים הראשונים בלבד. כלומר, במידה ואתר האינטרנט שלכם אינט מוצג בעמוד הראשון או לכל הפחות בעמוד השני בתוצאות החיפוש, קיים סיכוי סביר שאף לקוח פוטנציאלי לא יגיע אליו והוא יהפוך לא יעיל כלל. לכן, חשוב שתכירו את שירותי קידום אתרים בפתח תקווה אשר מציעים לקדם את האתר שלכם בעמודי התוצאות בגוגל עד שיגיע לעמוד הראשון ואף לתוצאות הראשונות אשר כמובן גורפות את כמות הכניסות הגבוהות ביותר.

ההבדלים המשמעותיים בין קידום אורגני לבין קידום ממומן

חשוב לדעת כי ישנם שני מישורים לקידום האתר שלכם בתוצאות המוצגות למילות מפתח רלוונטיות. ישנה אפשרות של קידום אתרים ממומן. אפשרות זו תחייב אתכם בתשלום על כך שהאתר שלכם מוצג בעמוד הראשון של גוגל. ברגעש תפסיקו לשלם, האתר שלכם יפנה את מקומו ויחזור למקום הטבעי בו היה צריך להיות ממוקם ללא התשלום. אפשרות זו מהירה ותדאג להפיץ את האתר שלכם לעמוד הראשון תוך זמן קצר אך מעבר לכך שהיא תעלה לכם לא מעט כסף, היא אינה מבוססת ויציבה. האפשרות השניה נקראת קידום אורגני. קבוצת ירדן דיגיטל תצליח לקדם את האתר העסקי שלכם לעמוד הראשון ואף לתוצאות הראשונות באופן אורגני וטבעי לחלוטין כך שהמיקום שלכם שם לא יעלה כסף ואף יהיה יציב במיוחד.

כך תצליחו לגרום לאתר שלכם לטפס בתוצאות החיפוש ולהגיע לעמוד הראשון

הקידום האורגני אשר מצליח לגרום לאתר שלכם לטפס במעלה התוצאות באופן טבעי כולל כמה שלבי פיתוח חשובים. בין שלל השלבים חשוב לוודא כי האתר נראה מרשים וכולל תוכן אמיתי ומעשיר את הלקוחות הפוטנציאליים. לשם כך ניתן להוסיף כתבות תוכן, תמונות מקצועיות ועיצוב דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר. קבוצת ירדן דיגיטל מציעים לכם את החבילה כולה כך שתוכלו ליהנות מאתר ברמה הגבוהה ביותר שיטפס במהרה לתוצאות הראשונות למילות המפתח הרלוונטיות.

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.