עיריית פתח תקוה עם הפנים לאנשים עם מוגבלויות-אושרו שורה של הצעות לרווחת בעלי מוגבלויות

בישיבת מועצת העיר שהתקיימה השבוע אישרו חברי המועצה שורה של הצעות לרווחת בעלי המוגבלויות בעיר- זמני קבלה נפרדים, הנגשת קבלת קהל בשכונות וחלוקת כרטיסים לאירועים.

לאחר שקידמה קמפיין של צעירים עם מוגבלויות מהעיר אשר חשף את המצוקה והתגובות הקשות שחווים אנשים עם מוגבלות המחזיקים בכרטיס "פטור מתור" לקבלת שירותים ציבוריים ללא המתנה בתור, עיריית פתח תקוה ממשיכה לפעול לרווחתם ואישרה שורה של הצעות שיסייעו לתושבים בעלי מוגבלויות.

בין ההצעות שמובילים ראש העיר רמי גרינברג יחד עם צדוק בן משה סגנו אשר מביא את ההצעות לשולחן המועצה, ניתן למנות סיוע בהנגשת השירות העירוני לאנשים עם מוגבלויות.

ההצעה למעשה מבקשת לשריין מועדים ושעות קבלה נפרדים במשרדי העירייה לאוכלוסיות בעלות מוגבלויות פיזיות ונפשיות.

בנוסף, על מנת לתת מענה הולם למי שמתקשה בניידות, לקבוע יום בשבוע אשר קבלת הקהל תגיע לשכונות במתנ"ס או כל מבנה ציבורי אחר שיוחלט מראש, ויינתן מענה בין אם בנושאי הסדרת תשלומים, מילוי טפסים, מענה לבעיות היומיומיות וכל סוגיה שעל הפרק.

יוזמה נוספת הינה חלוקת כרטיסים באירועי עירייה לבעלי מוגבלויות. כחלק מהשירות לתושב, העירייה תקצה מספר כרטיסים קבוע מראש למופעים, סרטים, הצגות ואירועים המופקים עבור העירייה ותושביה, לטובת חלוקה לילדים עם צרכים מיוחדים, ללא עלות ובתוספת מלווה לכל ילד.

ראש העיר, רמי גרינברג ציין כי "עיריית פתח תקוה שמה את התושב במרכז בין אם מדובר באנשים עם מוגבלויות ובין אם לא. היוזמות הללו מקפיצות את עיריית פתח תקוה כמה דרגות קדימה בכל הנוגע לשיפור איכות השירות לאנשים עם מוגבלויות. אני שמח על הזכות לעמוד בראש רשות ששמה לה למטרה לשפר ולייעל את עצמה כל הזמן ומודה לסגן ראש העיר, צדוק בן משה על הבאת ההצעה לשולחן המועצה וכמובן לעובדי העירייה המסורים על השיתוף הפעולה והנכונות לתת לתושב את המיטב".

_______________________________________

רוצה שהילד שלך ישתף פעולה מבלי שתכעסי או תענישי אותו?

לפרטים לחצו: : HTTPS://BIT.LY/2XEFPPD

 אימון להורות מנצחת
איך להצליח בתפקיד החשוב ביותר בחייכם?
לפרטים ליחצו: HTTPS://BIT.LY/2LZRRTQ

רוצה לעזור לילד שלך להתגבר על קשיי קשב ריכוז ולמידה ללא תרופות?
לפרטים ליחצו: HTTPS://BIT.LY/2LOJNAJ

לאתר השיטה להצלחת ילדים : HTTPS://CHILDREN-WIN.CO.IL/

 

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.