חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד מאירים את בניין העירייה בוורוד

 

במסגרת חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד המתקיים בחודש אוקטובר, יואר בית בניין העירייה בתאורה ורודה, וזאת בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן וכפעילות לקידום המודעות לחשיבות גילוי מוקדם של סרטן שד בקרב נשים. טקס הארת הבניין יתקיים ביום חמישי ה 3.10.19 בשעה 19.00 .

ראש העיר רמי גרינברג התומך במהלך אמר "הארת בית העירייה כמו גם בתים/מבנים אחרים בערים מרכזיות נוספות יעורר שיח ועניין ציבורי, והכל במטרה להעלות מודעות לנושא, ולעודד נשים לדאוג לעצמן וללכת לבדיקת גילוי מוקדם המציל חיים. נקיים בעיר גם מגוון אירועים ופעילויות שמטרתם העלאת המודעות לנושא סרטן השד וחשיבות הבדיקה המוקדמת. מאחל לכולם ולכולן שנה טובה ובריאה".

ביום רביעי 23.10.19 יתקיים טקס פתיחת מבצע 'הקש בדלת' של האגודה למלחמה בסרטן, בהשתתפות ראש העיר רמי גרינברג.

מבצע הקש בדלת יתקיים ביום שני 28.10.19 בין השעות 16:00- 18:00 ויבוצע על ידי תלמידי תיכונים בעיר.

הקמת דוכן ״חודש המודעות לסרטן השד״ בשיתוף אגף חברה ונוער, יתקיים בימים ראשון עד שלישי  27-29.10.19 בין השעות 16:00 – 19:00 בכניסה לעירייה.

במהלך חודש אוקטובר יתקיימו פעילויות נוספות שיעסקו בנושא ויאפשרו זוויות נוספות של התמודדות וצמיחה ממשבר. הפעילויות ללא תשלום, ביוזמת יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי, פיתוח וחדשנות, מיועדות לתושבות ותושבי העיר, ומתקיימות בשיתוף שלובות ושלובים פתח תקוה:

ב-7/10 בשעה 19:30 תתקיים ההרצאה  'עד עצם היום הזה' של שרון איתן, מקימת 'שלובות' הארצי, המספרת בגילוי לב חושפני על ההתמודדות והדרך לעיצוב אישיותה. ההרצאה בבית שיח נשים (הרישום מראש דרך האתר והפייסבוק העירוני).

ב-30/10 בשעה 19:30 תתקיים ההרצאה 'בריאות ושמחת חיים', של ד"ר דינה אייזן על המקום של האופטימיות בתהליכי ריפוי. ההרצאה באודיטוריום קריית המוזיאונים.

במהלך חודש אוקטובר תתקיים גם תערוכה צילומים של כעשר נשים המתמודדות עם מחלת הסרטן או התמודדו בעבר, בצירוף משפט העצמה בו הן מאמינות. כל זאת במטרה להגביר את המודעות לנושא. התערוכה בשיתוף מינהל התרבות, שלובות פתח תקוה ויועצת ראש העיר לשוויון מגדרי, פיתוח וחדשנות. פרטים על התערוכה בהמשך.

*לפרטים נוספים לגבי ההרצאות יש לפנות לרחל אלון יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי, פיתוח וחדשנות, בטלפון  03-9113837 .

*האירועים מיועדים לגברים ונשים .

_________________________________________

רוצה שהילד שלך ישתף פעולה מבלי שתכעסי או תענישי אותו?

לפרטים לחצו: : HTTPS://BIT.LY/2XEFPPD

 אימון להורות מנצחת
איך להצליח בתפקיד החשוב ביותר בחייכם?
לפרטים ליחצו: HTTPS://BIT.LY/2LZRRTQ

רוצה לעזור לילד שלך להתגבר על קשיי קשב ריכוז ולמידה ללא תרופות?
לפרטים ליחצו: HTTPS://BIT.LY/2LOJNAJ

לאתר השיטה להצלחת ילדים : HTTPS://CHILDREN-WIN.CO.IL/

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.