קבלו את ״קן החורשה״

השבוע ניתן צו התחלת עבודה לביצוע הקמת מועדון 'לנוער העובד והלומד' בחורשה של גיסין, פינת הרב מלכה. פרוייקט הקמת "קן החורשה" יסתיים בעוד כשלושה חודשים וייתן מענה למאות מבני הנוער הגרים באזור שכונות נווה גן ואם המושבות. "קן החורשה" מצטרף ל "קו שיפר", נווה דקלים, שחניכיו נכנסו בחודש שעבר למשכנם החדש ברח' דוראני שלום. זאת לאחר 3 שנים שהקן פעל בביה"ס שיפר, ובו כ-120 ילדים ובני נוער מהשכונה.

קן זה מצטרף למבנה הקבע שניתן בחודש האחרון לשבט הצופים "ברק" – עין גנים, ברח' קיבוץ גלויות, שקיים פעילות עד אז בתוך רחבת בית הספר עין גנים. אירוע גזירת הסרט של השבט ייערך ביום שלישי 24.9, בשעה 18:00.

בנוסף, בשנה הקרובה צפויה לעבור תנועת הנוער 'אריאל' למבנה קבע בסמוך לבית הספר 'מורשה' בנים בהדר גנים. ועוד באותה השכונה, גם סניף 'עזרא' מתוכנן לעבור למבנה קבע במתחם בית הספר עמיטל.

כחלק מתנופת הפיתוח של תנועות הנוער בעיר, יפתח בתיכון ברנר, הסניף השני בעיר של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" – תנועה אשר משלבת בין ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. אירוע ההשקה של תנועת הנוער הייחודית, ייערך ב-25.9, בשעה 17:00 ברח' ישראל ישעיהו 12.

ראש העיר, רמי גרינברג: "אחרי שנים של קיפאון, קידמנו יחד עם אגף חברה, נוער וצעירים הקמת מבנים לנוער העובד והלומד בשכונות נווה גן ואם המושבות. תפקודן של תנועות הנוער באשר הן, חשוב מאין כמוהו לאישיותו של הנער ולמעורבותו החברתית בקהילה. מעבר לפעילויות הפנאי, אין ספק שתנועות הנוער באשר הן, מקנות ערכים ומכשירות את הנערים והנערות להמשך מסלול החיים –בצבא, בעבודה וכאנשי משפחה. מתוך הנחה זו, פעלתי עם כניסתי לתפקיד לפיתוח הצעירים בפתח תקוה ועוד נמשיך לפעול יחד עם הגורמים המקצועיים בעירייה כדי לקדם אפשרויות פנאי איכותיים, חיי קהילה עשירים והטבות שישאירו את הצעירים בעיר. ברכות לקן החורשה על המבנים – עלו והגשימו."

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.